Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj është mjaft e komentuar muajve të fundit, që nga pjesëmarrja një ‘Big Brother VIP.’

Jashtë prisnim që të shihnim se si do të shkonte marrëdhënia e tyre, por duket se nuk zgjati shumë.

Ata nuk u takuan në ‘afterparty’-n e organizuar nga Top Channel duke ngritur dyshíme për raportin e këngëtares me aktorin Veshaj pas përfundimit të “Big Brother VIP”.

Nëse nuk mund të mjàftonte kjo, Donaldi nuk ka ngùruar të interpretojë këngën që i ka kushtuar ish të dashurës së tij Bora Zemanit, “Toxic Love”.

Ajo gjithashtu është shumë aktive me projekte të reja muzikore dhe padyshím në rrjetet sociale, ku ndan herë pas here mendime dhe foto të ndryshme.

Së fundmi, Trixa ka bërë një postim, në të cilin ka shkruar një lutje ndaj Zotit.

“O Allah më ruaj nga të qenit një oportuniste, të mendojë vetëm për vete dhe të komentojë fillimisht e më pas të mendojë nëse është në interesin tim. Amin”, thuhet në postimin e saj në Instastory.

Kujtojmë që Beatrix gjatë qëndrimit në shtëpinë e famshme krijojë një lídhje dashurie me Donald Veshajn, me të cilin u ndan menjëherë pas përfundimit të “Big Brother VIP”.Beatrix Ramosaj i lutet Zotit: Më ruaj nga të qenit oportuniste

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!