Në këtë ditë të gënjështrave, të gjithë VIP-at po na befasojnë duke na bërë të gjithëve kònfuzë!

Një prej tyre është edhe moderatorja e njohur e emisionit “Për’puthen”, e cila ka publikuar një ‘story’ në llogarinë e saj të “Instagram” ku shprehet se do të publikojë një këngë të re mbrëmjen e sotme në orën 20:00.

Bora publikoi një ‘screenshot’ ku duket fotoja “përfaqësuese” e këngës, ndërkohë që titulli është “Nuk jam si ti”.

Once a friend, today a rival! Published moments when Bora and Beatrix were  good friends (Images that are 'driving' the network crazy) - Gossip

Ajo i paralajmëroi ndjékësit për një surprízë disa orë më parë, ndërkohë që vetëm tani publikoi këtë lajm.

Mirëpo, teksa nuk e dimë nëse bëhet fjalë për një projekt të vërtetë apo një shaka të ditës së génjeshtrave, një gjë tjetër na ka habítur të gjithë!

Ka qenë pikërisht Beatrix Ramosaj ajo që ka bërë një postim shuumë të ngjashëm me atë të Borës, ku njofton publikimin e një kënge të re!

Prisni se ka akoma… titulli i këngës është “As unë si ti” dhe do të publikohet ditën e sotme në orën 20:00!

Nuk e dimë nëse bëhet fjalë për ndonjë rastësi të paplanifikuara, apo dy vajzat po thùmbojnë hapur njëra-tjetrën në rrjete sociale.

E vetmja gjë që na mbetet të bëjmë është të presim mbrëmjen e sotme dhe të verifikojmë çdo paqartësi!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!