Ballina Magazina Pjesë e BBV 2?! Valbona Selimllari: 'Është një eksperiencë shumë...' (FOTO)

Pjesë e BBV 2?! Valbona Selimllari: ‘Është një eksperiencë shumë…’ (FOTO)

Big Brother Vip 2 do të ishte një eksperiencë interesante për Valbona Selimllarin.

Ish-missi tregoi në një intervistë për “Ndryshe” në Top Albania Radio se pavarësisht sa interesante mund të jetë pjesëmarrja ajo nuk është tipi i këtij formati.

“Nuk qëndroj dot në një vend, tre muaj janë shumë, dhe nuk mund të rri pa fëmijët,” – tha Valbona.

Valbona Selimllari pjesë e BBV 2?! “Është një

Ajo foli ndër të tjera edhe për politikën e dashurinë e saj të madhe, televizionin.

“Unë televizionin e kam dashur që fëmijë. Në përgjithësi nuk kam pengje. Kam shumë ambicie dhe ka gjëra që mund të bëj në televizion. Kam një projekt që lídhet me të rinjtë dhe adoleshentët, të cilin shpresoj të arrij ta realizoj,” – tregoi Valbona.

“Nuk e kam patur kurrë ambície politikën. Olta Xhaçka është politikania më e bukur shqiptare… Shpresoj të zgjedhin një president të duhur, dhe presidente pse jo,” – shtoi ajo.The photo of Valbona Selimllari with her son will sweeten the day

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!