Ballina Magazina Pas sërish në PërPuthen! Debàti dhe oféndimet mes vajzave nuk ka...

Pas sërish në PërPuthen! Debàti dhe oféndimet mes vajzave nuk ka të ndalur! (VIDEO)

Puntata e sotme e Për’puthen ka pasur debàte të forta, kësaj here mes vajzave.

Bëhet fjalë për motrat, Rrushe dhe Laureta Zyba, të cila debàtuan me Alesjan.

Debati nisi nga Alesja, ku shkàk u bë príshja e miqësisë së saj më Rrushen, ndërsa më tej u përfshí edhe Laureta.

Debàti agràvoi në të bërtítura dhe me akùza të forta mes vajzave.

“Laureta je manípuluese. Je aq e pòshtër dhe manípulon çdo gjë. Ndoshta ti je mësuar me lígjin por unë nuk kam pasur të bëj me lígjin”, u shpreh Alesja e nérvozuar.

“Kujdés çfarë flet. Unë me lígjin nuk jam mësuar. Je shumë e vogël për të thënë mashtrùese. Të jetë hera e fundit që e thua. Se pastaj të tregoj sa mashtrùese jam, sa djàllëzore jam. Kujdes si flet”, iu përgjigj Laureta.

Më tej Alesja pati një tjetër diskutim me Rrushen, sërish “molla e shérrit” mes tyre ishte Astriti.

Alesja: Ai në takim me Alesjan, Alesja e zhgénjeu, palídhje.

Rrushja: Me ka zhgénjyer smë pëlqen mua kaq. Përderisa erdhi dhe më kërkoi falje s’kishe çafër të bëj tjetër.

Alesja: Jo, unë e pashë çfarë personi kisha përballë. Arrita ta njoh.

Rrushja: Mbase nuk ka më pëlqim ndaj teje.

Alesja: Nuk ka pasur pëlqim ndaj meje.

Rrushja: Edhe ke ende, prandaj agràvon kaq shumë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!