Ballina Magazina Pendohet produksioni? Lori Hoxha i dhuron çmimin e 'Big Brother VIP' Donaldit!...

Pendohet produksioni? Lori Hoxha i dhuron çmimin e ‘Big Brother VIP’ Donaldit! (VIDEO)

Big Brother Vip ishte një ndër programet më të komentuara ku fitues u shpall Ilir Shaqiri.

Mirëpo pas përfundimit të ‘Big Brother VIP’ kanë nisur edhe pakënaqësitë. Duket se më qejf mbeturi ishte aktori Donald Veshaj.

Si duket kjo gjë i ka mbetur pishman atij, finalistit më të përfolur të BBV, i cili shprehu në formë batute se nuk ndihej i plotësuar nëse nuk do mund të merrte titullin ‘fitues’.

Në startimin e programit më të ri në “Top Channel” ‘Më lër të flas’, e ftuar mbrëmjen e sotme është drejtuesja e “Top Channel” Lori Hoxha, e cila për të plotësuar dëshirën e Donaldit, i ka “dhuruar” atij çmimin e madh si fitues i BBV.

Pas kësaj Donaldi tha se mbi të gjitha, është i lumtur që ishte pjesë e atij formati por nuk do të ishte keq edhe nëse di e kishte marrë realisht çmimin e madh.

Donald: Tani mund të nisim emisionin, ua sa nice. Përtej shakave jam shumë i lumtur që mora pjesë në Big Brother Vip, ishte një ekperiencë e mrekullueshme, nuk do të ishte keq po ta kisha fituar po s’ka gjë.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!