Ballina Magazina Pas shumë mbështetjeve të marra nga të gjithë, edhe Rozana Radi ka...

Pas shumë mbështetjeve të marra nga të gjithë, edhe Rozana Radi ka dy fjalë për Beatrix! (FOTO)

Ish-banorja e “Big Brother VIP Albania”, Beatrix Ramosaj, ka reàguar pak ditë më parë me anë të një videoje në “Instagram”, duke adresuar bullízímin që i është bërë kohët e fundit nga njerëzit në internet.

Në video ajo u shpreh se tre muajt e fundit është abùzuar shumë me emrin e saj dhe nuk ka dashur asnjëherë që ajo dhe personat që e mbéshtesin të bullízòhen.

Këngëtarja këtë video e ka bërë edhe si një mesazh për vajzat e gratë, ku shprehet se nuk duhet ta pranojnë dhùnën “përshírë edhe atë online”.

Turp!”, Rozana Radi jep një mesazh publik për Beatrix Ramosaj – Abc News

Mes shumë personazheve publikë që e mbështetën këngëtaren, është dhe Rozana Radi.

Rozana ka ripublikuar videon e Beatrix krahas së cilës ka dhënë një mesazh tépër të fortë.

“Ëndërro gjëra të mëdha, puno fort, përqendrohu dhe rréthoje veten me njerëz të mirë. Mbushe mendjen me mendime optimiste.  Dyshimi i vret më shumë ëndrrat, krahasuar me déshtimin. E sotmja mund të jetë dita më e bukur për ty, ndaj zgjohu dhe buzëqesh.

Zgjohu dhe buzëqesh”/ Rozana Radi me një mesazh publik për Beatrix Ramosajn - Lifestyle

Pozitiviteti është një zgjidhje që ti mund ta kthesh në një zakon në jetën tënde. Vùaj tani dhe jetoje gjithë pjesën e mbetur të jetës si një kampione. Fitorja nuk është gjithçka, por dëshira për të fituar padýshim që është gjithçka

Kjo është për të gjitha portalet që na kanë çméndur me këto lajme të cilat nuk i duhen askujt të gjithë ju që bullízoni dikë mendoj që në jetën tuaj”

Mund të kemi harruar ata që ju kanë munduar por kurrë nuk i harrojmë ata që na kanë tàllur”. Turp”, shkruan Rozana Radi.”Beatrix Ramosaj merr mbështetje edhe nga Rozana Radi: Puno fort, përqendrohu dhe rrethoje veten me njerëz të mirë - INDEKS.MK

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!