Ledio Lako dhe Arjola Demiri duket se i kanë rregulluar marrëdhëniet pasi aktori e thùmboi ish-banoren e “Big Brother VIP” në një nga intervistat e tij të fundit.

Lako festoi ditëlindjen dhe Arjola e ka uruar publikisht: “Urime ditëlindjen. Me çfarë të do e bardha zemër”.

“Rrofsh! Edhe të mbajmë shinat e këtij rrugëtimi fort…”, i është përgjigjur aktori duke përmendur edhe deklaratën e tij.

U tha se Ledio e ironizoi Arjolën në një intervistë në “Wake up”, ku u shpreh: “Në gjithë rrugën e artit po hyre është një rrugë pa kthim.

Por, ka shina. Kush aktor është i disiplinuar di t’i mbajë shinat, ka shumë të tjerë që duan të dalin në det, duan të bëjnë koris të reja…”.

Fjalët erdhën pikërisht pas deklaratës së Arjolës në “Big Brother”, duke u shprehur se ëndrra e saj është të jetë prezantuese e “Portokallisë”.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!