Ballina Magazina Pas MC Kreshës një tjetër këngëtar i njohur shihet duke thirrur ezanin...

Pas MC Kreshës një tjetër këngëtar i njohur shihet duke thirrur ezanin në xhami! (VIDEO)

Javëve të fundit besimtarët mysliman kanë mbajtur Muajin e Shenjtë të Ramazanit që zgjatë një muaj dhe përmbyllet me festimin e Festës së Bajramit.

Reperi i njohur mitrovicas Kreshnik Fazliu, i njohur si MC Kresha, dy ditë më parë është filmuar në një xhami në Mitrovicë duke thirrur ezanin.

Pasi video e reperit bëri bujë të madhe është publikuar një video e një tjetër këngëtari të njohur të skenës.

Mehdin Përgjeçaj në një video të postuar në rrjetet sociale shihet teksa këndon ilahi në një xhami, të cilën e ka shpërndarë edhe ai në InstaStory.

Kujtojmë që një ditë më parë edhe reperi MC Kresha u pa duke thirrur ezanin në një xhami në Mitrovicë.

Ndërkohë, Meda mbetet aktive dhe i angazhuar me koncerte dhe mbrëmje muzikore, ndërsa ka kohë që nuk ka lansuar një këngë të re.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!