Gjëmën pasi ai u shpreh se e gjitha ishte trillim i tij fjalët për ta, e më saktë “Borës i është rritur tangërlliku” etj.

Mbrëmjen e së mërkurës aktori dhe trajnuesi Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Goca dhe Gra” në Top Channel.

Ai ka folur për trajnimet e tij, format e motivimit si dhe manifestimin. Por sigurisht që nuk mund të shpëtonte me kaq.

Ermali është pyetur për një këshillë që do tu jepte disa prej personàzheve të famshme, mes tyre dhe Donaldit e Borës.

Ndonse ka qeshur ai ka thënë për Donaldin që i këshillon që të orgànizohet me shpejtësi dhe të stabilizohet me ndjenjat, ndërkohë që në anën tjetër për Borën ka thënë:

“E kam takuar disa herë, e do I këshilloja ti kushtonte më tepër qetësisë fizike se e kam parë që është non stop në punë”. E përsa i përket marrëdhënies së të dyve, Ermali nuk ka patur një këshillë specifike.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!