Ballina Magazina Pas fotos që Marina publikoi me Marget, të gjithë vëmendjen e mori...

Pas fotos që Marina publikoi me Marget, të gjithë vëmendjen e mori komenti i Getoarit! (FOTO)

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi në nëntor të vitit 2021 janë bërë prindër për herë të parë.

Marina Vjollca ka publikuar një foto me vajzën e saj, Marget, megjithëse është kujdesur që të mos ia zbùlojë fytyrën.

Me të vogëln e saj në krah, Marina Vjollca ka shkruar:

“Ti je zemra ime që rreh jashtë trupit tim. MARGET. Dashuri e pakushtëzuar.”

Ndërsa në këtë postim nuk mund të mungonte komenti i Getoarit, i cili shprehet se Marina dhe vajza e tyre janë arsyeja pse ai jeton.

Kujtojmë që Marina dhe reperi u martuan në shtator të vitit 2017 me një ceremoni madhështore.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!