Ballina Magazina Orinda dhe Turi sapo gjeten një mënyrë për tu gríndur publikisht në...

Orinda dhe Turi sapo gjeten një mënyrë për tu gríndur publikisht në Instagram! (FOTO)

Orinda Huta dhe Turjan Hasko kanë një debat të vazhueshëm mbi ngjashmërin e vajzës së tyre.

Duke qenë se pjesa më e madhe e ndjekësve të tyre mendojnë se Atara është kopje e Turit, këngëtarja ka publikuar një foto kur ka qenë e vogël, e më pas një foto të vajzës, duke bërë të dukshme ngjashmërinë e madhe.

“Kur më thonë jam fiks si babi, qesh shumë me mamin”, ka shkruar Orinda krah fotos që ka sjellë postimin e radhës së Turjanit.

Ky i fundit i ka kërkuar ndjékësve t’i thonë të gjithë se Atara i ngjan Orindës.

“Keni të gjithë një darkë falas nëse i shkruani Orindës se Atara është kopje e saj!”- shkruan producenti teksa e shoqja ia kthen:

“Nga këto fotot e fundit që hodha unë u zgjuar Turi. Kthéhuni prap te versioni i parë se durova 9 muaj, se kam problem të duroj gjithmonë”.

Kjo pikë e ëmbël ka bërë që çifti i njohur të mos bien dakord, por me réndësi është që e bija është më e bukura e bebushave të momentit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!