Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më të dashura të skénës shqiptare, për shkak të prodùksioneve të ndryshme që ajo ka sjellë ndër vite si dhe për pamjen e saj.

Dafina ka eksperímentuar shpeshherë me ‘look-un’ e saj, duke i befàsuar jo pak fansat.

Megjithatë duket se pavàrësisht këtyre ndryshimeve, tiparet e saj janë po të njëjtat.

Artistja ka ndarë së fundmi në llogarinë e saj në ‘Instagram’ një bashkim fotosh ku duket se nuk ka ndryshuar aspàk nga fëmijëria e saj.

Ajo çfarë bie në sy është fakti se Dafina ka qenë një fëmijë mjàft i ëmbël.

Zeqiri nuk ndàn shpesh momente të fëmijërisë së saj në rrjetet sociale, por duket se kjo foto e ka bërë tépër nostalgjike.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!