Nuk e gjeti dashurinë në program, por fati i ka trokitur në derë ish-konkurrentit të “Përputhen 3”.

Nëse në PërPuthen nuk pati fat, nuk është e njëjta gjë jashtë programit për ish-konkurrentin e sezonit aktual, Markon.

Marko ka bërë publike lídhjen e tij të dashurisë, ndërsa në rrjetet sociale po qàrkullon videon e çifti duke kërcyer në një festë ditëlindjeje.

Fillimisht videoja u postua nga Marko në Instagram, ku shkruante:

“Kjo buzëqeshje më sjell lumturi”, por pas pak ish-konkurrenti ka fshírë postimin megjithëse është ruajtur nga shumë faqe të ndryshme.

Vajza që ka marrë zemrën e Markos quhet Megi Qosja dhe të dy duken shumë të lumtur krah njëri-tjetrit.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!