Ballina Magazina Nuk ia doli të bënte për vete Mikelën, ish-konkurrenti i Përputhen zyrtarizon...

Nuk ia doli të bënte për vete Mikelën, ish-konkurrenti i Përputhen zyrtarizon lídhjen! (VIDEO)

Nuk e gjeti dashurinë në program, por fati i ka trokitur në derë ish-konkurrentit të “Përputhen 3”.

Nëse në PërPuthen nuk pati fat, nuk është e njëjta gjë jashtë programit për ish-konkurrentin e sezonit aktual, Markon.

Marko ka bërë publike lídhjen e tij të dashurisë, ndërsa në rrjetet sociale po qàrkullon videon e çifti duke kërcyer në një festë ditëlindjeje.

Fillimisht videoja u postua nga Marko në Instagram, ku shkruante:

“Kjo buzëqeshje më sjell lumturi”, por pas pak ish-konkurrenti ka fshírë postimin megjithëse është ruajtur nga shumë faqe të ndryshme.

Vajza që ka marrë zemrën e Markos quhet Megi Qosja dhe të dy duken shumë të lumtur krah njëri-tjetrit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!