Ndonëse është ndër personàzhet më të klikuar dhe më të ndjékur, pak dihet për jetën e tij private.

Noizy prej vitesh është deklaruar si një ndër beqarët më të kërkuar.

Pas disa thashethemeve për vajza të njohura të ekranit, reperi gjithnjë është shfàqur vetëm.

FOTOT/ Zbulohet historia e dashurisë së Noizyt: Ja kush është partnerja  enigmatike që e shoqëron në çdo event - Lifestyle

Madje, në deklaratat e tij, ai pohonte se do ta shikonim edhe shumë gjatë single. Por duket se gjërat kanë ndryshuar.

Noizy është shumë i rezervuar për jetën private. Ai njihet nga të gjithë si ‘single’, por duket se kjo nuk është e vërtetë.

Së fundmi, i ftuar në “N’majë t’gjuhës”, Noizy la të kuptohet se një vajzë nga Dibra ia ka rrémbyer zemrën.

SA SHUMË DASHURI/ Noizy shkon në Kosovë dhe fansat bëjnë namin (VIDEO) –  AlpeGossip

“Mezi po pres t’i bëj telashe dikujt në Dibër. Ta marrim një nuse në Dibër”, tha reperi.

Ndërkohë, urimeve të moderatores ai i është përgjigjur me një buzëqeshje, duke e konfirmuar kështu se është në një lídhje.

Të gjithë janë bërë kuriozë se kush është vajza që i ka rrémbyer zemrën reperit, por deri atëherë nuk na mbetet veçse të presim.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!