Ballina Uncategorised Noizy bëhet pjesë e aktrimit, do e shohim në serialin e njohur...

Noizy bëhet pjesë e aktrimit, do e shohim në serialin e njohur (FOTO)

Noizy është njëri ndër reperët më të suksessëm në skenën shqiptare.

Mirëpo, duket se përveç muzikës, ai ka edhe pasione të tjera siç është aktrimi.

Në vitin 2019, Noizy ka luajtur në filmin e titulluar “Man from Beirut” ose “Blind”.

Noizy dhe Blerim Destani së bashku në një serial?

Duket se pas tre vitesh reperi po i rikthehet aktrimit, gjë të cilën e ka bërë të ditur vetë ai.

Rigels Rajku ose siç njihet ndryshe me emrin e artit Noizy ka njoftuar të gjithë fansat e tij në Instagram se do të jetë pjesë e një seriali të quajtur “Der Trakt” xhirimet e të cilit po zhvillohen në Berlin të Gjermanisë.

Përmes disa fotove të publikuara në ‘InstaStory’, ai shihet se do të luaj përkrahë Blerim Destanit dhe Xhevdet Jashari jo pak të njohur ne fushën e aktrimit.

“Dita e xhirimeve, seriali ‘Der Trakt’”, ka shkruar reperi përmbi imazhet.

Mbetet për t’u parë roli që Noizy do të ketë pikërisht në këtë serial të ri që fansat po e presim me padurim.

Kujtojmë që Noizy ka paralajmëruar koncertin e tij të madh në stadium gjatë muajit gusht.Për çfarë po i kërkon leje Noizy aktorit Blerim Destani?! - Privé - Faqja Zyrtare

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!