Modelja Arbenita Ismajli është një ndër emrat më të lakuar në media që prej bërjes publike të lídhjes së saj me reperin Fero.

Ajo është sot një nga vajzat më të komentuara dhe më të ndjékura në rrjetet sociale.

Arbenita e cila është edhe mami i një vogëlusheje me emrin Nina, duket se është kthyer menjëherë në formë të shkëlqyer fizike dhe ka nisur punën si modele.

FOTOT/ Arbenita Ismajli poston pozat seksi: Tani e tutje do shoh mbrapa vetëm për të parë nëse më janë rritur më shumë vithet - Lifestyle

Menjëherë pas lindjes së vajzës, modelja i është rikthyer punës në profesionin e saj, teksa solli disa ímazhe atràktive.

Megjithatë Arbenita është një nga personàzhet publikë shqiptarë që po agjéron dhe duket se këtë moment se ka fort të lehtë.

“Shikoni si po më drídhen duart, pasi jam mësuar të ushqehem tri-katër herë në ditë”, shkruan ajo pasi ka konsumuar iftarin.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!