Ballina Magazina “Nëse nuk dobésohesh, nuk fejohem me ty”/ Tea Trifoni i flet hapur...

“Nëse nuk dobésohesh, nuk fejohem me ty”/ Tea Trifoni i flet hapur ndjékëses…

Tea Trifoni është mjaft aktive në rrjete sociae dhe shpesh herë flet me ndjékësit e saj rreth temave nga më të ndryshme.

Ajo numëron 456 mijë ndjekës në profilin e “Instagram”-it dhe herë pas here merr gjithë vëmendjen me postimet që bën.

Disa i bëjnë pyetje të ndryshme në lídhje me jetën e saj private, e të tjerë që i kërkojnë ndonjë këshillë.

Së fundmi dikush e ka pyetur se çfarë të bëjë pasi i dashuri i ka thënë se nëse nuk dobésohet, nuk do të fejohet me të.

“Tea përshëndetje, i dashuri më thotë që nëse nuk dobésohem nuk fejohet me mua, çfarë të bëj?”, e pyet ndjékësja, të cilës Tea i përgjigjet:

“Është koha të gjesh të dashur tjetër. Unë mund të bëja moral se sa e gabuar është kjo që thotë i dashuri i jot dhe pse është e gabuar, por mendoj se nuk është nevoja se ti e di vet.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!