Ballina Magazina “Nëse më ke inat bye bye...''/ Me kë e ka Monika Lubonja?...

“Nëse më ke inat bye bye…”/ Me kë e ka Monika Lubonja? (FOTO)

Aktorja Monika Lubonja është tepër aktive në rrjetet e saj sociale edhe pas daljes nga BBV.

Sëfundmi aktorja ka postuar së fundmi një video në ‘Tik Tok’ ku në sfond ka vendosur këngën e Dafina Zeqirit dhe Tayna-s- ‘Bye Bye’.

Teksa dëgjojmë: Bye Bye nëse më ke inat bye bye unë nuk kam faj”.

I do not understand what ...", the debate between Ilir, Monika and Fifi  erupts badly: It did not spare you to achieve your goal - Gossip

Duket se Monika dashur pa dashur me këtë frazë ka thùmbuar dikë, ku me shumë mundësi mund t’i drejtohet balerinit Ilir Shaqirit më të cilin brenda shtëpisë nisën një raport shumë të ngushtë shoqëror që më pas u prish dhe dyshja nuk kanë ndalur së íronízuarí njëri-tjetrin nëpër intervista pas daljes nga “BBVIP”

Madje sot ai ka bërë një ripostim në Instastory ku shihen dy futbollistët e Real Madridit Rodrigo dhe Benzema gjatë festimit pasionant pas fitores me Chelsea.

Mirëpo, fotoja është përshtatur dhe kthyer në një meme, ku fytyra e Benzema është zévendësuar nga Iliri kurse në bluzën e Rodrigo shkruhet “Kuçedrat”.

“Poo”- ka shkruar balerini krah postimit duke rënë dakord me aùtorin që ka bërë këtë foto. Nuk dihet se kë po íronízon Iliri dhe kush janë kuçédrat.

Por, të paktën publikisht askush nuk ka bërë ndonjë deklaratë të fortë për të javët e fundit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!