Moderatorja e “Big Brother VIP Albania”, Arbana Osmani ka treguar në rrjetet sociale se si mësoi gjininë e fëmijës së tretë.

Me anë të një ‘ask’ në “Instastory”, moderatorja i është përgjigjur një ndjékëseje ku ka zbùluar se gjíninë e bebit e ka zbuluar kur ka qenë me pushime dhe nga emocíonet nuk kanë bërë asnjë xhírim.

Arbana Osmani shkëlqen në të kuqe në hapjen e spektaklit | Paparaci

“Nuk ishim dhe aq të orgànizuar. Kur e morëm vesh kemi qenë me pushime. Plus unë kisha shumë kuriozitet dhe emocíone kështu që nuk kemi xhíruar gjë. E ngaqë kishim Dielli në gjumë as nuk bërtísnim dot. Kujtime dhe emocíone të bukura për ne të tre gjithsesi.”, shkruan moderatorja.

E duket se ajo nuk ka ndërmend që ta zbùlojë gjininë e fëmijës së tretë për publikun- megjithatë, në media alùdohet se ajo prej një vajzë.

Aktualisht, moderatorja është larg ekranit. Për katër muaj ajo prezantoi “Big Brother VIP” që u rikthye në ekran pas katër vitesh mungesë.

Në fund të formatit, Arbana zbùloi se ishte shtatzënë për herë të tretë.

Sa i përket planeve për rikthimin në ekran, Arbana ka deklaruar se nuk do sjellë asnjë projekt gjatë kësaj periudhe deri në dhjetor të 2022 kur do rikthehet “Big Brother VIP” me edicionin e dytë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!