Ballina Magazina Në një lídhje të re? Butrint Imeri sapo e zbùloi vetë... (FOTO)

Në një lídhje të re? Butrint Imeri sapo e zbùloi vetë… (FOTO)

Nuk është aspak e çuditshme nëse Butrint Imeri do të ishte në një marrédhénie dashurie duke parë fanset e shumta që ka.

Ai  ka bërë disa postime të dyshímta në Instagram që janë bërë objekt diskutimi nga fansat e tij.

Me fotografinë e fundit të publikuar në Instastory, ku shfàqet një çift dhe vajza është në prehrin e djalit, Butrinti ka ngjallur dyshíme të shumta se mund të jetë duke shijuar një romancë të re.

Pas fotos së çiftit, ku nuk duken fytyrat e tyre, Butrinti ka publikuar edhe momentin nga Titaniku kur Xheku i puth dorën Rozës.

Ndonëse prej vitesh në skenën muzikore, Butrinti ka qenë shumë i rézervuar për jetën e tij dhe kurrë nuk ka pranuar të jetë në lídhje.

Megjithatë me dy fotot e mësipërme Butrinti mund të jetë duke njoftuar edhe projektin e tij të ri.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!