Ballina Magazina Mozzik tregon herën e fundit kur ka qàrë dhe arsyeja na préku...

Mozzik tregon herën e fundit kur ka qàrë dhe arsyeja na préku të gjithëve (VIDEO)

Mozzik ka qenë i ftuari i parë në emisionin “Më lër të flas” me autor Donald dhe Romeo Veshaj

Fillimisht ai ka bërë një performancë ku ka kënduar disa këngë dhe mandej është intervistuar nga dy binjakët.

Mozzik dhe Getinjo përjetuan një moment të vështírë, pasi i ati i tyre iu nénshtrùar një ndërhyrjeje urgjénte në zemër.

FOTO/ Babai i shtrirë në spital, rrezikoi infarkt në zemër! Mozzik i drejtohet Zotit: Ti vendos a do e lemë këtë botë, ti bën mrekulli… – Dosja AL

Mirëpo, falë ndérhyrjes së mjékëve i ati ka mundur të dalë me sukses me kjo ndérhyrje dhe këngëtari ka falënderuar ekipin mjékësor që u përkujdés për të atin.

“Para pandémisë babi im pésoi sùlm në zemër. Doktori më dha letrën që të firmosja që mbaja përgjegjësi nëse ai hùmbte jetën. Aty qàva por jo shumë se më vinte tùrp nga vetja”, tha Mozik pasi është pyetur për momentin e fundit kur është përlòtur.

Kujtojmë se i ftuari i parë në emisionin ‘Më lër të flas’ ishte Lori Hoxha…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!