Loredana dhe Mozik janë dyshja më e komentuar dhe më e pëlqyer e publikut.

Përveç se bashkëpunëtorë në muzikë, ata kanë një qenë në një lídhje me njeri-tjetrin për një kohë të gjatë ndërkohë që kanë edhe një vajzë të quajtur Hana.

Prej ditësh në rrjet është përfolur se Loredana dhe Mozzik janë ribashkuar dhe shkàk janë bërë fotot në rrjete sociale ku shfàqeshin herë veshur me të njëjtin jelek jeshil e një herë tjetër me të njëjtat çizme.

Së fundmi ata publikuan edhe foto të së njëjtës çantë dhe të së njëjtës valixhe. Mirëpo si qëndron e vërteta?

Burime për “Prive” janë interesuar dhe kanë mësuar se nuk ka një ribashkim.

Mozzik dhe Loredana vazhdojnë të ndàrë, edhe pse takohen herë pas here për shkàk të vajzës.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!