Ballina Magazina Çfarë po ndodh?! Mozzik futet në shtëpinë e “BBV” dhe ‘tallet’ me...

Çfarë po ndodh?! Mozzik futet në shtëpinë e “BBV” dhe ‘tallet’ me produksionin! (VIDEO)

Këngëtari i njohur Mozzik është futur ditën e sotme brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”, bashkë me ish-banorin, aktorin Donald Veshaj.

Kujtojmë që herën e fundit kur Mozzik-u ka qenë brenda shtëpisë, gjërat nuk shkuan shumë mirë pasi Donaldi théu rregullat dhe shoqëroi këngëtarin në ambientet e shtëpisë duke marrë kështu edhe një dénim nga “Vëllai i Madh” – a.k.a produksioni.

Kurse sot, artisti në një farë mënyre ka ‘tàllur’ produksionin me anë të disa videove në “Instastory”.

Dyshja ndanë një video nga oborri i “BBV”, ndërsa Mozzik thotë: “Publiku ka vendosur…”, Donaldi shton: “Çfarë ka vendosur publiku? Mozzik dhe Donald në dhomën e rrëfimit.”

Në një video tjetër që ata postuan në “Instastory” Donaldi e pyet reperin mes të qeshurash se kë do të nominojë.

Dhe në fund në një video ku Mozzik është në dushet e “BBV”, aktori i humorit shprehet:

“Meqë s’u lave dot kur erdhe ja po lahesh tani”, duke vazhduar më tej íronítë.

Në “story” Mozzik-u i ka bërë tag edhe emisionit të ri të vëllezërve Veshaj, kështu që nuk do të ishte çudi nëse ai do të ishte i ftuari i parë.

Reperi e ka suportuar gjithmonë aktorin gjatë rrugëtimit të tij në “Big Brother VIP”, madje edhe jashtë ‘reality-show’-t ata ende na tregojnë që kanë një shoqëri të mirë mes njëri-tjetrit.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!