Ballina Magazina Mosmarrëveshje me Top Channel? Romeo Veshaj flet për herë të parë pas...

Mosmarrëveshje me Top Channel? Romeo Veshaj flet për herë të parë pas lajmeve të bujshme! (VIDEO)

Romeo Veshaj ka qenë i ftuar në emisionin “Goca dhe Gra” dhe ka folur në lídhje me polemikat për emisionin që pritet të realizohet së bashku me vëllain e tij Donaldin.

Debati nis pas fshirjes së papritur të spotit të emisionit në televizion dhe rrjete sociale.

I pyetur për këtë çështje Romeo tha se vëllai i tij dëshironte të ishte vete aty dhe se:

“Spoti u hoq për të bërë një më të mirë. Donaldi ishte i fíksuar për të qenë vetë atje.”

Ky spektakël u planifikua dhe u ofrua kur Donaldi ishte ende konkurent në “Big Brother Vip” por Romeo kishte menduar emrin i frymëzuar nga batuta e famshme e Donaldit “Më lër të flas” dhe skéna ishte pothuajse gati.

Pas përfundimit të “Big Brother” dhe fitores nga një tjetër konkurrent, u përfol se vëllezërit hoqën dorë nga emisioni por mesa duket lajmet ishin të pavërteta pasi tashmë ata janë gati të sjellin spektaklin që sipas tyre do të jetë shumë i veçantë.Zbulohet mysafiri i parë i emisionit 'Më lër të flas' - NZOOM

Ndër të tjera Romeo shtoi se skena do të jetë shumë e madhe dhe se do të ketë të ftuar personazhe shumë interesantë.

Ai nuk i ka shpëtuar dot pyetjes nëse Bora Zemani do të jetë e ftuar në emision në të ardhmen, por Romeo ka preferuar të jetë neutral në përgjigje duke mos pohuar apo mòhuar diçka të tillë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!