Ballina Magazina Monika nuk e ftoi në ditëlindjen e saj, reàgon Sabiani: I ka...

Monika nuk e ftoi në ditëlindjen e saj, reàgon Sabiani: I ka ngélur hatri për…(VIDEO)

Monika Lubonja organizoi një festë të madhe për datëlindjen e saj, ku pati të ftuar miq e familjarë, ndër to dhe ish-banorë të Big Brother Vip.

Sabiani nuk mori asnjë ftesë, pavàrësisht se brenda shtëpisë kanë qenë miq të mirë. Sipas tij situatat që ndodhën pas daljes së tij mund të kenë ndikuar.

Ai u shpreh në “Natën me Aulonën” se fundja Monika nuk kishte pse ta ftonte duke qenë se nuk kanë pasur ndonjë afrimitet.

Sabiani tregon përse mungoi në festën e ditëlindjes së Monika Lubonjës! –  Revista Bordo

“Nëse do më kishte ftuar do shkoja, ndoshta si ka shkuar mendja se nuk është se kemi ndonjë àrmiqësi. U takuam te datëlindja e Big Mamës, u përqafuam,” – tregoi Sabiani.

Këngëtari tha se situatat shkuan sinkron por kënga “Tràdhtare” nuk ka qenë dedíkim, megjithatë se përjashtoi mundësinë se Monikës mund t’ i ketë ngélur hatri për këtë.

Ndërkohë, Sabiani foli dhe për situatën me Ilirin, me të cilin tha se janë shokë të ngushtë dhe flasin rregullisht, por po të ishte këtu do ishte shumë më ndryshe.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!