Deri kur dasma e saj mori vëmendjen e gjithë rrjetit, pak kemi ditur për Eliona Pitarkën.

Aktorja ka filluar të ndajë me ndjékësit më shumë detaje nga jeta e saj, duke përfshirë këtu edhe marrédhénien me vjehrrën.

Në një postim në Instastory ajo komentoi se shkon shumë mirë me mamanë e partnerit. Eliona postoi mesazhin e një ndjekëse, ndërsa shkroi;

“Sepse ka edhe kështu vjéhrrash. Ashtu siç është edhe e imja. Ka fríkë t’i bëjë gjërat nga meraku dhe më pyet për çdo gjë.”

Pak ditë më parë Eliona i dha fund beqarisë duke kurorëzuar në martesë dashurinë me partnerin e saj.

Eliona, që nuk e kishte zbuluar kurrë portretin e bashkëshortit, ka publikuar këto ditë për herë të parë foto me të.Eliona Pitarka tregon marrëdhëniet me vjehrrën: "Ka edhe

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!