Ish-konkurrentët e “Për’puthen 3”, Mikela dhe Erioni, janë çifti i tretë që doli nga programi për këtë sezon.

Çifti u deklaruan për njëri-tjetrin, mes ulje- ngrítjesh që kaluan gjatë programit.

Së fundmi, Mikela Pupa ishte e ftuar në emisionin “Natën me Aulonën” ku ka folur gjatë për marrédhénien me Erjonin si dhe për planet e saj në të ardhmen.

Mikela ka qenë e vetme pasi partneri i saj, Erioni nuk ishte në studio për shkàk të angàzhimeve dhe jetës që e ka të ndàrë mes Kosovës dhe Shqipërisë.

E pyetur nga Aulona, Mikela tha se një nga momentet më të vështíra që ka kaluar në program ka qenë shuplaka që i dha të dashurit të saj.

Mikela u shpreh se ishte tejet e vështirë, duke qenë se i dhémbi më shumë asaj se Erionit.

Më tej ka shtuar se u mérzit, pikërisht prej veprimit të cilin e gjýkoi si të nxítuar.

Një moment krítik për të ka qenë dhe ai i hyrjes së Anës në emision.

Erjoni gjatë asaj periudhe pati flírtime të shumta me Anën dhe si duket, Mikela e ka patur shumë të vështírë ta duronte.

Mikela tha se Olsa ka qenë ajo që e ka mbéshtétur më së shumti duke e këshilluar:

“Për një moment dobésie mos e hídh gjithçka poshtë sepse unë e shoh si të shkëlqejnë ty sytë për atë djalë”.

E ndërsa për ata që janë sképtikë për marrédhénien e saj me Erjonin, Mikela tha se nuk ju vë faj, duke shtuar se koha do të tregojë gjithçka.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!