Ish-konkurrentët e “Për’puthen 3”, Mikela dhe Erioni, janë çifti i tretë të cilët dolën nga programi për këtë sezon.

Çifti u deklaruan për njëri-tjetrin disa javë më parë mes ulje- ngrítjesh që kaluan gjatë programit.

Ata kanë qenë të ftuar ditën e sotme në emisionin “Shqipëria Live” dhe kanë rréfyer si po e përjetojnë romancën që kanë nisur jashtë kamerave.

Gjynah”, nëse vërtetë po prishet çifti i mundshëm Mikela–Erion… - Përputhen, 21 Dhjetor 2021 - YouTube

Moderatori e ka ngàcmuar dyshen me një deklaratë të Mikelës e cila bëri bujë në “Për’puthen”, pasi u shpreh:

“Jemi në situatë të vështirë pasi nuk kemi kryer marrëdhënie”.

Mirëpo ish-konkurrentja e ka sqaruar këtë deklaratë të sajën duke thënë se ishte thjesht një moment kur gjatë takimit ata po ngàcmonin njëri-tjetrin.

U kapën mat bashkë, Mikela dhe Erioni sqarojnë videon që bëri xhiron e rrjetit

Mikela: Ka qenë batutë kjo dhe titujt vendosen ngàcmues. Thjesht ka qenë një takim që po provokonim shumë njëri-tjetrin dhe i thashë boll se me hormone jemi tani.

Erioni: Tani mund të themi që kemi rënë në qetësi ka pasur ditë shumë të mira çdo gjë po shkon vaj.

Më pas ish-konkurrentët janë pyetur nëse kanë arritur ta njohin njëri-tjetrin edhe pas programit.

Mikela shpërthen ndaj Erionit dhe i shkon në fytyrë (video) – iconstyle.al

Mikela: Ne kemi qenë gjatë gjithë kohës në kontakt me njëri tjetrin dhe kur ishim në program ne flisnim 24 orë kështu që çdo gjë ia kemi thënë. Një gjë që është tani ndryshe është që nuk flasim më për programin.

Erioni: Mund të themi që mbi 70-80% e kemi njohur njëri- tjetrin.

Mikela: Kemi njohur dhe anët më të këqija dhe tani po shijojmë më të mirat.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!