Ballina Uncategorised Më në fund binjakët "u lanë të flasin"!

Më në fund binjakët “u lanë të flasin”!

Pas shumë lajmesh që qarkulluan në rrjet nëse binjakët Romeo dhe Donald Veshaj do flisnin apo jo, më në fund ata u lanë të flasin.

Skenografia mbreslënëse e studios “Më li të flas” i la vendin trupës së baletit dhe pas emocioneve të fillimit, skena ishte e gjitha për batutat e dyshes fantastike.

Situatat e krijuara në Big Brother Vip ishin fokusi i fillimit të episodit të parë.

Autoironia e sofistikuar e binjakëve patjetër ka ngjallur të qeshura te publiku që prej kohësh ka pritur me kuriozitet projektin.

“Më lër të flas” duket se ka pafund të ftuar dhe është i mbushur plot me surpriza dhe të vërteta që në puntatën e parë.

Lori Hoxha është e ftuara e parë e emisionit më të ri në Top Channel, “Më lër të flas”, nën drejtimin e Donald dhe Romeo Veshajt.

Përveç Lori Hoxhës të ftuar ishin edhe Ledion Liço dhe i ftuar special reperi i njohur Mozzik.

Gjatë premierës dy vëllezërit bënë jo pak deklarata të fuqishme ku në qendër të vëmendjes ishte Donaldi i cili kishte kohë pa u shfaqur në TV që pas finales së Big Brother VIP:

PYetjeve provokative të Romeos, Donaldi arriti tu përgjigjej shumë drejtë dhe jo pak përbënë lajm ku nuk mbeten pa u përmendur Bora, Beatrix, Einxhel por dhe DJ Dagz.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!