Donaldi dhe Romeo pritet të nisin emisionin e tyre “Më ler të flas” të premten e ardhshme.

Binjakët u rikthýen në “Top Channel” pas mosmarrëveshjeve që kishin me produksionin, pas përfundimit të “Big Brother”.

Dhe sigurisht që përgatitjet për këtë program që kanë filluar, madje në një nga story-t e fundit të Romeos dhe Donaldit, shohim që kanë postuar foto nga ashensori i “Top-Channel”.

Por teksa të gjithë i kanë sytë tek vijimi i historisë së Donaldit dhe Borës, aktorët kanë qenë të angazhùar me projektin e tyre të fundit.

Në rrjet qarkulloi lajmi se do të ishte pikërisht Bora e ftuara e tyre e parë.

Fakt ky që moderatorja e mohoi në një ndër reagimet e saj të rralla, fundjavën e shkuar.

Not Beatrix, Donald carries the special tattoo and is dedicated to Fifi

Nga deklaratat në rrjetet sociale, të bën të mendosh se ky program do të ketë pikërisht Fifin si të ftuarën e parë.

Në një pyetësor në Instagram, këngëtarja është pyetur nëse e ka takuar Donaldin dhe ajo përgjigjet se është duke e pritur për një skéç prej 6 orësh.

E në fakt është më se e pritshme pjesëmarrja e këngëtares në këtë show pasi është mikeshë me vëllezërit Veshaj, shprehu hapur mbéshtetjen e saj për Donaldin kur ai ishte brenda shtëpisë së Big Brother dhe mbi të gjitha është një këngëtare shumë e kërkuar momentalisht në showbiz.Fifi dhe Donaldi, dy emrat që do të mbahen mend sivjet

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!