Ballina Magazina Martohet në fundjavë? Iliri shfaqet 'duke pritur krushqit' (FOTO)

Martohet në fundjavë? Iliri shfaqet ‘duke pritur krushqit’ (FOTO)

Në rrjet kanë qarkulluar lajme të ndryshme se Ilir Shaqiri do të martohej këtë fundjavë. U tha se ai dhe partnerja e tij do i drejtoheshin altarit këtë të shtunë duke bërë që publiku të ishte kurioz për detajet e dasmës.

Burimet bënë me dije se ai dhe partnerja e tij, Emanuela do të orgànizonin një ceremoni tjetër dasme, pasi e para nuk kishtë qenë ashtu si ata e kishin ëndërruar.

Fituesi i edicionit të parë të “Big Brother Vip 1” u tha se kishte zgjedhur ta zhvillonte ceremoninë në një restorant pranë bregdetit të qytetit të Durrësit.

Duke pritur krushqit”, Ilir Shaqiri poston FOTON e parë nga “dasma” -  GazetaJonë

Pak muaj më parë në “Big Brother Vip 1” Iliri deklaroi se nuk kishte zhvilluar dasmë, por vetëm një ceremoni të thjeshtë martesore.

Ceremonia e mbajtur në një bashki në Itali si dhe një darkë private me 14 persona duket se nuk ka qenë e mjaftueshme për Ilirin, i cili ka vendosur ta shohë dhe njëherë gruan e tij të veshur me të bardha.

Si duket, Iliri këtë herë do të ketë një ceremoni më të madhe, por pjesë e gëzimit të tij nuk do të jenë më shumë se 100 të ftuar ashtu si u aludua.

Duke pritur krushqit”, Ilir Shaqiri poston FOTON e parë nga “dasma” -  GazetaJonë

Iliri ka ndarë për ndjékësit foton e parë të “dasmës”, balerini i shtrírë në një shezlong në plazh ka shkruar:

“Tu prít krushqit” bashkangjítur me emojin e dy bretkosave dhe një gorille.

E pra si duket i gjithë lajmi ka qenë një génjeshtër dhe këtë e konfirmoi Iliri me “krushqit e tij” specialë.Duke pritur krushqit”, Ilir Shaqiri poston FOTON e parë nga “dasma” -  GazetaJonë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!