Në rrjet kanë qarkulluar lajme të ndryshme se Ilir Shaqiri do të martohej këtë fundjavë. U tha se ai dhe partnerja e tij do i drejtoheshin altarit këtë të shtunë duke bërë që publiku të ishte kurioz për detajet e dasmës.

Burimet bënë me dije se ai dhe partnerja e tij, Emanuela do të orgànizonin një ceremoni tjetër dasme, pasi e para nuk kishtë qenë ashtu si ata e kishin ëndërruar.

Fituesi i edicionit të parë të “Big Brother Vip 1” u tha se kishte zgjedhur ta zhvillonte ceremoninë në një restorant pranë bregdetit të qytetit të Durrësit.

Duke pritur krushqit”, Ilir Shaqiri poston FOTON e parë nga “dasma” -  GazetaJonë

Pak muaj më parë në “Big Brother Vip 1” Iliri deklaroi se nuk kishte zhvilluar dasmë, por vetëm një ceremoni të thjeshtë martesore.

Ceremonia e mbajtur në një bashki në Itali si dhe një darkë private me 14 persona duket se nuk ka qenë e mjaftueshme për Ilirin, i cili ka vendosur ta shohë dhe njëherë gruan e tij të veshur me të bardha.

Si duket, Iliri këtë herë do të ketë një ceremoni më të madhe, por pjesë e gëzimit të tij nuk do të jenë më shumë se 100 të ftuar ashtu si u aludua.

Duke pritur krushqit”, Ilir Shaqiri poston FOTON e parë nga “dasma” -  GazetaJonë

Iliri ka ndarë për ndjékësit foton e parë të “dasmës”, balerini i shtrírë në një shezlong në plazh ka shkruar:

“Tu prít krushqit” bashkangjítur me emojin e dy bretkosave dhe një gorille.

E pra si duket i gjithë lajmi ka qenë një génjeshtër dhe këtë e konfirmoi Iliri me “krushqit e tij” specialë.Duke pritur krushqit”, Ilir Shaqiri poston FOTON e parë nga “dasma” -  GazetaJonë

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!