Luana Vjollca është një ndër moderatoret më të pëlqyera shqiptare dhe shumë e dashur nga publiku.

Moderatorja shqiptare Luana Vjollca ka folur hapur pasi ka treguar detaje nga jeta e saj personale.

Mirëpo nëse të gjithë po prisnit pamjet ekskluzive nga dasma e saj, ne ju themi:  Gëzuar 1 Prillin, shkruan media e Luanës, ‘afterparty.al.

Kaq hérmétike sa e mban jetën private Luana Vjollca zor se do e mësonim kaq shpejt apo të kishim foto!

Gjithsesi na thoni faleminderit se mund te ishim akoma më të “këqinj” si shumë kolegët tanë sot për 1 Prill!

Luana Vjollca prej vitesh është në një lídhje Krenar Çoçajn, të cilët deri pak kohë më parë e mbante të fshéhtë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!