Ballina Magazina "Dua ta bëj me ty, të bëhesh si Klaudia Pepa!"/ Ish-balerina akùzon...

“Dua ta bëj me ty, të bëhesh si Klaudia Pepa!”/ Ish-balerina akùzon për ngàcmim séksual Albi Nakon! (FOTO)

Duket se s’kanë fund skandalet për Albi Nakon, koreografin i cili s’e meriton vendin e tij në ekran.

Nuk është hera e parë që personazhe publikë e jopublikë kanë shprehur pakënaqësitë e tyre për sjelljen e koreografit, që ka shkuar deri në ngàcmim séksual.

Pas skàndalit me bullízímín e vajzës së vogël në emisionin “T’ka mami yll”, që u mundua aq shumë ta mòhonte e zbukuronte, të kërkonte të fshíheshin lajmet e tij e të zhdukte videot nga rrjetet sociale me justifikimin e ‘copyrights’, Albi Nakos i doli sërish sheshit fytyra e vërtetë.

Marinela Hysa demaskon Albi Nakon: Më ka ngacmuar seksualisht. Më thoshte dua t'a bëj me ty që të bëhesh Star si Klaudia Pepa - Life&Gossip

Ka qenë balerina Marinela Hysa, tashmë konkurrente në emisionin e dashurisë “Love Story”, ajo që ka dénoncùar sjelljen abùzùese të Nakos.

E ftuar në “D-Night” me Dajana Shabanin, Marinela u tregua e guximshme për të treguar historinë që e ka bezdisur gjatë rrugës së karrierës së saj në balet.

E reja ka treguar se kur ishte 24-vjeç, Albi Nako jo vetëm që e kishte bullízùar por edhe e kishte ngàcmuàr pafund herë séksùalisht.

VIDEO/ Marinela Hysa akuza të rënda ndaj Albi Nakos: Më ka ngacmuar seksualisht | BoldNews.al

Madje, ai i kërkonte të kryenin marrédhénie séksùale për ta bërë një “star” si Klaudia Pepa.

Ai i pròpòzonte Marinelës të fejoheshin bashkë, ndërkohë që ishte ende i fejuar me Klaudian.

Marinela: “Mendoj që ka ardhur “karma i’ts a bítch” pra ka ardhur momenti “karma is back”. Ka ardhur një moment që unë duhet të them disa të vërteta për karrierën time sepse unë jam një artiste e lindur të themi dhe nuk t’i bëj qejfin vetes, por unë kam talent dhe në moshën 24 vjeç unë kam qenë në kulmin tim në Elbasan ku kam patur një studio dance, kam pasur mbi 500 klientë aty në muaj dhe Albi Nako më propòzoi që unë të bëhesha pjesë e “Dance With Me” dhe viti i parë ishte mirë…

Albi Nako më ka ngacmuar seksu*lisht”, vajza e showbizit: Më thoshte dua ta bëj me ty, do bëhesh si Klaudia Pepa!

Ok merrja pagën, pastaj pas një viti nuk po merrja as pagë më aty, as nuk po më fuste me kontratë, po më mashtrònte me pak fjalë, me mashtímet e Albi Nakos dhe ajo që dua të them për Albi Nakon që është shumë e vërtetë është se më ngàcmonte séksualisht pa fund dhe më bullizonte shumë dhe unë dua t’i them “Ja ku jam tani”.

Moderatorja: Si të ngàcmonte séksualisht?

Marinela: “Më thoshtë dua t’a bëj me ty që ti të bëhesh “Star” si Klaudia Pepa. Dua të fejohesh me mua, pa u ndàrë nga Klaudia Pepa akoma, e kishte akoma atë dhe unë ika pastaj!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!