Loredana dhe Mozik janë dyshja më e komentuar dhe më e pëlqyer e publikut.

Përveç se bashkëpunëtorë në muzikë, ata kanë një qenë në një lidhje me njeri-tjetrin për një kohë të gjatë ndërkohë që kanë edhe një vajzë të quajtuar Hana.

Mirëpo, dyshja janë ndarë prej disa kohësh për herë të dytë, edhe pse u duk sikur Mozzik i dedikoi asaj një sërë tesktesh dhe këngësh duke i shprehur se shumë shpejt ata do të kthehen së bashku, sepse ndajnë “një engjëll” mes tyre.

“Ndoshta e kemi lyp se fillum m’i hip njëri-tjetrit n’kry veç me negativitet, i morëm senet shpejt e shpejt e shpejt, e krytëm, veç kur e pashë që më s’jemi!

Po thashë shpejt vjen koha do të kthehemi, se një ëngjëll në mes e kemi.”- thotë reperi në njërën prej këngëve të tij.

Madje, detaji i fundit që s’dimë nëse i shpëtoi apo deshën dhe na e treguan, tregon se ata janë bashkë dhe mund të jenë rikthyer me njëri-tjetrin.

Në postimet në InstaStory, Mozzik dhe Loredana kanl publikuar të njëjtën çantë dhe valixhe, duke treguar se janë në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Kaq u desh që fansat të besojnë dhe shpresojnë se çifti i tyre i preferuar është rikthyer.  

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!