Ballina Magazina Dikur ajo dhe Donaldi 'ia shpífen', Lediana e PërPuthen bën veprimin e...

Dikur ajo dhe Donaldi ‘ia shpífen’, Lediana e PërPuthen bën veprimin e papritur për Trixën! (FOTO)

Lediana Prenga është një nga vajzat që fitoi të gjithë vëmendjen e publikut pasi u bë pjesë e emisionit Përputhen.

Me gjasë shumë prej jush e mbani mend komentin e Ledjanës në videon e puthjes së Donaldit me Beatrixën në Big Brother Vip ku shprehej se “na e shpífën komplet”.

Me këtë koment ish-konkurrentja e PërPuthen doli hapur në krahun e moderatores Bora Zemani.

Megjithatë me kalimin e kohës me sa duket kanë ndryshuar edhe gjërat, ndërsa tani shumica shohin si fàjtor Donaldin për trekëndëshin e krijuar me vajzat.

E kështu edhe Ledjana ka lënë pas mendimin negative për Trixën duke shfaqur mbéshtetje publike për të në videon ku këngëtarja flet për bullízmín që po pérjeton.

Ledjana i ka komentuar një fytyrë duke qàrë dhe katër zemra, ndërsa Trixa ia ka kthýer me një zemër.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!