Ish-banorja e “Big Brother VIP Albania” – këngëtarja e njohur – Filloreta Raçi ose siç njihet ndryshe me emrin e artit Fifi, është përfolur kohët e fundit se mund të jetë në një pritje të ëmbël.

Ditën e sotme, artistja e ka ‘hedhur poshtë’ këtë thashethem në një pyetje që iu parashtrua nga një ndjékëse në “Instastory”.

“A është e vërtetë që je shtatzënë”, ka qenë pyetja drejtuar Fifit së cilës ajo iu përgjigj:

“Nëse do të isha a po mendon që isha duruar pa e ndarë me juve”.

Që pas daljes nga “Big Brother VIP Albania”, Fifi ka qenë kryefjala e mediave rozë për shkak të lidhjes së saj me Adis Patushin.

Kishte shumë zëra ose thashetheme që besonin se këngëtarja ishte në një lidhje me Adisin, por vetëm më vonë u vërtetua romanca mes dyshes.

Në një video ekskluzive për IconStyle.al që pushtoi rrjetin, çifti i ri u pa teksa putheshin në buzë para shumë të pranishmëve në një mbrëmje ku Fifi po performonte, duke konfirmuar kështu lidhjen e tyre.

Rikujtojmë se Fifi u përfol se mund të ishte shtatzënë pasi ajo shpërndau një foto me Adisin ku shkruante: “E dashuroj dashurinë tonë”.

Përpos kësaj ajo postoi të njëjtën foto në “Instastory” dhe e etiketoi Adisin duke e quajtur atë “babi”, ndërsa ky i fundit bën të njëjtin veprim duke e quajtur Fifin “mami”.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!