Ballina Magazina Klipi i ri i Kidës dhe Ledrit është thjesht WOW! Ja pamjet...(FOTO)

Klipi i ri i Kidës dhe Ledrit është thjesht WOW! Ja pamjet…(FOTO)

Kida dhe Ledri Vula prej disa ditësh kanë paralajmëruar për publikun një projekt të ri muzikor.

Dyshja njoftuan se po vijnë së shpejti me këngë të re, ndonëse nuk kanë zbùluar datën e saktë të lansimit.

Megjithatë, të njëjtit në rrjete sociale po vazhdojnë të ndàjnë imàzhe të tjera nga xhírímet e videoklipit.

Dalin të tjera imazhe nga xhirimet e klipit të ri të Kidës

Kida dhe Ledri kanë bërë edhe disa projekte të tjera të suksesshme së bashku, si “Dale”, të cilën e sollën vitin e kaluar në bashkëpunim me Butrint Imerin.

Projekti deri më tani ka kaluar shifrën e 99 milionë klikimeve në platformën YouTube.

Nga fotot, duket se edhe kënga e radhës do të jetë “bòmbë”.Dalin të tjera imazhe nga xhirimet e klipit të ri të Kidës

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!