E dëgjuam dhe e stër-dëgjuam këngën e Donaldit dedíkuar Borës, por duket se kësaj here “kartat e lojës” po ndryshojnë.

S’ka më këngë për Borën, të paktën për momentin. Të gjitha shenjat tregojnë se projekti i ri i Donaldit po i dedikohet Trixës.

Ai ka publikuar një fràgment ku dëgjohet që përdor frazën “anormale”, të cilën shpeshherë ja ka thënë Beatrixit brenda shtëpisë, siç mund ta shihni edhe në këtë video:

Trixa ende s’ka reaguar dhe çudi, pasi ajo iu përgjigj menjëherë ‘thùmbit’ të Borës më 1 Prill.

Moderatorja e njohur e emisionit “Për’puthen”, publikoi një ‘story’ në llogarinë e saj të “Instagram” ku shprehej se do të publikonte një këngë të re në orën 20:00.

Bora publikoi një ‘screenshot’ ku duket fotoja “përfaqësuese” e këngës, ndërkohë që titulli ishte“Nuk jam si ti”.

Ka qenë pikërisht Beatrix Ramosaj ajo që ka bërë një postim shumë të ngjàshëm me atë të Borës, ku njoftonte publikimin e një kënge të re!

Prisni se ka akoma… titulli i këngës ishte“As unë si ti” dhe do të publikohej po ashtu në orën 20:00!

Të dyja vajzat treguan më vonë se projektet ishin shaka për 1 prillin, por thùmbat e hapur s’na u dukën dhe aq shaka.As unë si ti" vs "Nuk jam si ti"/ Pse Bora Zemani dhe Beatrix po publikojnë  këngët në të njëjtën orë? - FaxWeb

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!