Ballina Magazina Mbérthéu publikun para ekranit, Olsa Muhameti heqë dorë nga PërPuthen për një...

Mbérthéu publikun para ekranit, Olsa Muhameti heqë dorë nga PërPuthen për një tjetër emision?! (VIDEO)

Emisioni “Per’puthen” pati klikime ekstreme gjate sezonit te tij te pare, mirëpo ne ketë sezon te dyte duket se interesi i publikut ka réne ndjéshëm.

Për ketë arsye, Olsa Muhameti është gjithnjë duke kërkuar ide te reja nga ndjékësit e saj, për ta bere programin serish térhéqës.

Aùtorja e PërPuthen realizon shpesh biseda virtuale me ndjékësit në Instagram, ku jep detaje rreth emisionit.

Gjate një pyetësori ne InstaStory, një prej tyre i ka shkruar se do te ishte me mire nëse Olsa do te sillte një tjetër emision ne vend te “Per’Puthen”

Mesa duket, kjo ide i është dukur interesante dhe e ka vene ne mendime, ndàj dhe për ketë ajo ka kërkuar votën e ndjékësve.

Por, se çfarë do te vendos te beje aùtorja ne sezonin e rradhes, kjo mbetet për t’u pare ne shtator!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!