Kejsi dhe Stresi prej vitesh kanë qenë në një histori të komplíkuar.

Dyshja që patën një histori të gjatë, të celebruar edhe në martesë, i ka dhënë fund rreth 1 vit më parë, pas disa ndàrjesh dhe ribashkimesh.

Me sa duket, kjo ndarje ka qenë përfundimtare, duke mos pasur më dritë jeshile për raportin e tyre.

Por tashmë që gjithçka ka përfunduar, Stresi vijon jetën dhe karrierën e tij në Shqipëri, ndërsa Kejsi është rikthyer në Kanada.

Në rrjetet e saj sociale, ajo shihet se bën një jetë lùksoze, ku nuk i kursen drekat, darkat, udhëtimet.

Por pas fasadës së rrjeteve sociale, duket se edhe ish-bashkëshortja e Stresit bën një punë të zakonshme, si çdo emigrant tjetër.

https://www.photojoiner.net/image/KgKhWYKF

Në fotot e publikuara, ajo është në krye të detyrës, teksa punon si kameriere në një club të Torontos.

Ajo shihet përkrah kolegeve të saj, duke mbajtur në duar edhe porositë e radhës.

E natyrisht që edhe Kejsi, që në vendin tonë është e famshme, në punën e saj mban uniformë si gjithë të tjerët, duke mos u ndíkuar nga fama e Shqipërisë.

https://www.photojoiner.net/image/rSMnaz4D

Në rrjetet e saj sociale, ajo publikon shpesh pamje nga club-i ku punon, por natyrisht duke mos prékur faktin që në këtë vend ajo shkon si staf, dhe jo si kliente.

Një fakt të tillë e dinë edhe disa prej ndjékësve të saj, që nuk ia kanë kursyer íronínë në rrjetet sociale.

Teksa publikon foto pròvòkuese nga jeta e përditshme apo nga udhëtimet, komentet rreth punës nuk mungojnë.

Merr fund martesa, Stresi ndahet nga Kejsi?! – Balkanweb.com – News24

“Pse bën si modele ‘Instagram’-i, kur punon si girls’ night club”, ka komentua një ndjékës i saj. Nga ana tjetër, Kejsi ka zgjedhur mos t’u përgjigjet, por të largojë të gjitha komentet që lídhen me Stresin apo komentet negative.

Kujtojmë se jeta e saj teksa ishte partnerja e Stresit, ishte shumë më ndryshe.

Mes Kanadasë dhe Shqipërisë, ajo dhe Stresi shijonin një histori të bukur dashurie, duke e shndërrùar në një personazh edhe në shtýpin rozë. Do t'ju bëhet qejfi"/ Stresi konfirmon ndarjen nga Keisi, ja çfarë thotë për familjen e saj - Vizion Plus

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!