Bruno dhe Florjana janë çifti më i përfolur nga “Për’Puthen”.

Javë pasi ishin deklaruar për njëri-tjetrin ata vendosën ta vijonin lidhjen e tyre larg kamerave.

Puntatën e fundit të tyre, Bruno përgatiti një surprìzë shumë romantike për Florjanën.

Ai e nxori konkurrènten jashtë ambienteve të studios e duke i vendosur një shami në sy, e dërgoi në destinacionin e planifikuar.

Në ambientin e zbukuruar me lule, konkurrènti vendosi një dhe një video montazh me momentet më të bukura të dyshes.

Po ajo që ngjalli emocìon ishte rrëfimi i Brunos për ndjesitë e tij për Florjanën dhe cilësitë me të cilat ajo e bëri për vete.

Më vonë ata kanë qënë pjesë e emisionit “Shqipëria Live” ku kanë treguar se si po shkon marrëdhënia e tyre jashtë programit.

Ata u shprehën se kanë njohur dimensione të reja të njëri-tjetrit, ndonëse janë thjesht në fillim të lìdhjes së tyre.

Florjana u shpreh për Brunon se është i mirë, por pak acàrues, kurse Bruno tha për Florjanën që është pak më eksplòzive seç duhet.

Ndërkohë duke folur për pëlqimin e tij për Florjanën, ai rrèfeu se si ka nisur gjithçka dhe cilat janë cilësitë e saj që i pëlqejnë më shumë.

Bruno më pas u shpreh se Florjanën e ka pëlqyer pasi përveç paraqitjes ishte edhe shumë e qetë.

Së fundmi, Bruno ka publikuar një video krah Anës në rrjetin social Instagram ku duket se dyshja po ja kalon më së miri.

“Kam pasur takimin e parë me Anën dhe i kam shprehur pëlqim. Më pëlqeu sepse ishte shumë e qetë dhe më jepte dhe mua qetësi. Dhe përveç paraqitjes që është super kukull, është edhe vajzë punëtore. Ka biznes të sajin, ka luftuar gjithmonë, ndihmon familjen. Unë kam nevojë për një vajzë të tillë, jo për një vajzë ‘showbiz’-i.”, ka rrëfyer Bruno.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!