Ballina Uncategorised ja kush janë të famshmit që kandidojnë për një post në PD!...

ja kush janë të famshmit që kandidojnë për një post në PD! (FOTO)

Janë zbardhur emrat e kandidatëve për anëtarë të Këshillit Kombëtarë të PD në Kuvendin e Sali Berishës.

Mes tyre ABC ka mësuar se janë vënë re shumë figura të njohura, të cilat kanë dalë nga bota e artit.

Këtu mund të përmendim, këngëtaren Bleona Qerreti, aktorin e njohur, Bujar Kapexhiu, moderadorja séksi Fjoralba Dizdari, aktori Julian Deda, këngëtari Renis Gjoka, aktorja Rajmonda Bulku dhe epidemiologu i njohur, Ilir Alimehmeti.

Minutë pas minute/ Kuvendi i Berishës, 'shkarkon' Bashën, miraton statutin  e ri. Ja çfarë planifikohet më 18 dhjetor. Ish-kryeministri: DASH të  rishohë vendimin për 'non grata' – Balkanweb.com – News24

Lista:

Adriana Kalaja
Agron Kulicaj
Akil Kraja
Albina Deda
Aldo Bumci

Aleksandër Biberaj
Andi Dollapi
Andon Frokaj
Anduena Qefalia
Anisa Kadesha

Anxhela Malko
Arben Imami
Arben Ristani
Ardian Muka
Arnold Kariqi

Ja pamjet brenda stadiumit "Air Albania", ku do mbahet Kuvendi i Berishës  (foto) | 27.al

Aulon Kalaja
Aurel Bylykbashi
Bardh Spahia
Bislim Ahmetaj
Bujar Kapexhiu

Clirim Gjata
Dashamir Tahiri
Dash Alik
Edith Harxhi
Edvin Kulluri

Elton Bano
Edlira Bushati
Eni Kasmi
Enno Bozdo
Erald Kapri

Nga Bleona Qerreti te Julian Deda dhe Rajmonda Bulku, zbardhen emrat e  Këshillit Kombëtar të Berishës – AlpeNews

Ervin Minarolli
Fatbardh Kadilli
Fatbardha Kadiu
Fjoralba Dizdari
Fiqiri Ismaili

Floriana Garo
Florion Mima
Genc Deromema
Genc Pollo
Gent Strazimiri

Ilir Alimehmeti
Ilir Nikolla
Isa Sakja
Ivi Kaso
Jamarbër Malltezi

Dokument ekskluziv/ Zbulohet si emërohen kryetarët e seksioneve të PD, për  të manipuluar votimin | CNA.AL

Julian Deda
Kejtis Kruja
Klevis Balliu
Laura Vorspi
Lorenc Luka

Lisandër Hoxha
Ledina Mandia
Lulzim Vrana
Megi Balliu
Osman Stafa

Patrik Sadikaj
Premtim Kryemadhi
Rajmonda Bulku
Rudina Hajdari
Renis Gjoka

Nga Bleona Qerreti, Bujar Kapexhiu, mjeku Alimehmeti te moderatorja e  njohur, kush janë të famshmit që kandidojnë për një post në PD – Abc News

Spiro Ksera
Suzana Guxholli
Voltana Ademi
Bleona Qereti

Kujtojmë që Komisioni i Rithemelimit ka ftuar të gjithë deputetët e Partisë Demokratike të marrin pjesë ditën e nesërme në Kuvendin e 30 prillit.

Deputetëve u është bërë e ditur se ata janë pjesë e Kuvendit Kombëtar në bazë të nenit 42 të statutit.

Nga Bleona Qerreti, Bujar Kapexhiu te moderatorja seksi, kush janë të  famshmit që kandidojnë për një post në PD – Abc News

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!