Të gjithë e mbajmë mend momentin kur një vajzë nga publiku i hòdhi Maluma-s reçípetat në skénë, në koncertin e tij në Tiranë.

Por, duket se kjo nuk qenka eksklùzivitet për Maluma-n, madje i ka ndodhur edhe një artisti shqiptar, aktorit dhe këngëtarit Olsi Bylyku!

Mbrëmjen e djeshme këngëtari dhe aktori Olsi Bylyku ka performuar në një lokal në kryeqytet.

Ina Kollcaku, një prej personàzheve që u bë e njohur kryesisht nga “PërPuthen 1”, ka hequr reçípetat ngjyrë të zezë dhe ia ka hédhur këngëtarit.

“Kush i ka hédhur këto, mos i ka hédhur na një çun, ore mos më keni ngatërrùar me Malumën, nejse po i le aty, hajdeni merrini nga ora 4”, dëgjohet të thotë këngëtari.

Pjesëmarrja në koncertin e Olsit ishte e lartë, kryesisht me të rinj që argëtoheshin me muzikën dhe batutat karakteristike të Olsit!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!