Ballina Magazina Ish-banorja e “Big Brother” shpérthén ashpér ndàj ndjékësit: Ik fli gjumë se…(FOTO)

Ish-banorja e “Big Brother” shpérthén ashpér ndàj ndjékësit: Ik fli gjumë se…(FOTO)

Gerta Shino, që pas daljes së saj nga reality show “Big Brother” ka mbetur një nga vajzat më të komentuara në media dhe në rrjete sociale, për pamjen dhe format e saj térhéqëse.

Shino tashmë është mjàft aktive në rrjetet e saj sociale duke postuar fotografi nga shtatzënia e saj.

Së fundmi, ish-banorja ka postuar një foto në llogarinë e saj personale në Instagram, ku duket tepër ekstràvagante, dhe krahas fotografisë së bërë publike Shino ka shkruar se duhet të postoj më shumë selfie.

Photographed together, Gerta Shino in a relationship with Seldin? Here's the truth

“Duhet të bëj më shpesh selfie’’.

Lidhur me këtë fotografi të postuar, një nga ndjékëset e saj ka reàguar àshpër dhe është shprehur e revòltuar për fotot që ajo poston duke e quajtur atë “pòrnstare”.

‘’Edhe shtatzënë prapë me gjòkse e bythë jashtë, kam 38 vjet në Suedi e nëpër Europë, nuk kam parë kaq pòrnstare të veshur si ty e të tjera. Çdo gjë ka lezetin e vet. Ti nuk je vajzë e shémtuar që të mos shkoj thjeshtësia, gjithsesi shtatzëni të mbarë bukuroshe e Inshallah po ndryshon me kalimin e kohës”.

Nga ana tjetër, Gerta nuk e ka lënë me kaq dhe nuk ka nguruar që ti kthej përgjigje komentueses.

“Je më e madhe se 38-vjeç dhe rri në 1 të natës akoma në Instagram??? Ik fli gjumë se do të dalin rrudha nga drita e telit”.

Kujtojmë se, para disa muajsh ish-banorja e “Big Brother” tregoi se ishte në pritje të ëmbël përmes një videoje në kanalin e saj në Youtube. Teksa jeton me bashkëshortin e saj në Norvegji, ajo rréfeu se nuk e ka kaluar shumë lehtë këtë periudhë prandaj príti që gjithçka të shkonte mirë, që ta ndante me ndjékësit ndjésinë më të bukur që është duke përjetuar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!