Ballina Magazina Ish-banorja e “Big Brother” péson aksídent, ja si është gjéndja e saj...

Ish-banorja e “Big Brother” péson aksídent, ja si është gjéndja e saj (FOTO)

Ish-banorja e “Big Brother”, Aisleyne Horgan-Wallace u dërgua me urgjencë në spital pasi ajo pésoi një aksídent.

Makina e saj doli jashtë kontrollit dhe u përplàs me një mur, ndërsa 43-vjeçarja u dërgua në një ambùlancë me bàrelë.

Aisleyne tha për MailOnline se ishte në “dhímbje dhe agoni, ishte e mërzítur kur mjékëve iu desh t’i prísnin veshjet e saj të sportit Versace dhe nuk mund të ndalonin të vjéllat pas aksídentít”.

Sipas Insajder, ajo po pret t’i nénshtròhet një térapie, e cila do të përcaktojë nëse do t’i rikthéhet përditshmërisë.

Një burim tha për “The Sun”:

“Ajo u vendos në një mbajtëse, u fut në një ambùlancë dhe u nxítua në spítal menjëherë për skanime. Ishte vërtet e fríkshme. Të gjithë menduan se ajo mund të paràlízohej përgjithmonë pasi panë se çfarë ndodhi dhe gjéndjen në të cilën ndodhej. Aisleyne është kthyer në shtëpi tani, por vùan nga spazma të rénda të muskujve në pjesën e poshtme të shpinës”.

Ndërkohë, 16 personàzhe të famshëm po kalojnë 12 javë stërvitje rigoroze përpara se të përballen me një kundérshtar në kafaz për lùftën e tyre të madhe më 24 qershor në “OVO Arena Wembley”.

Më herët të mërkurën, ínfluencuesja kishte shpërndàrë një foto të saj e veshur me një hélmetë motorrike dhe një màskë të zezë të ngjàshme përpara se të ndodhte aksídenti hòrror.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!