Ish-banorja e “Big Brother”, Aisleyne Horgan-Wallace u dërgua me urgjencë në spital pasi ajo pésoi një aksídent.

Makina e saj doli jashtë kontrollit dhe u përplàs me një mur, ndërsa 43-vjeçarja u dërgua në një ambùlancë me bàrelë.

Aisleyne tha për MailOnline se ishte në “dhímbje dhe agoni, ishte e mërzítur kur mjékëve iu desh t’i prísnin veshjet e saj të sportit Versace dhe nuk mund të ndalonin të vjéllat pas aksídentít”.

Sipas Insajder, ajo po pret t’i nénshtròhet një térapie, e cila do të përcaktojë nëse do t’i rikthéhet përditshmërisë.

Një burim tha për “The Sun”:

“Ajo u vendos në një mbajtëse, u fut në një ambùlancë dhe u nxítua në spítal menjëherë për skanime. Ishte vërtet e fríkshme. Të gjithë menduan se ajo mund të paràlízohej përgjithmonë pasi panë se çfarë ndodhi dhe gjéndjen në të cilën ndodhej. Aisleyne është kthyer në shtëpi tani, por vùan nga spazma të rénda të muskujve në pjesën e poshtme të shpinës”.

Ndërkohë, 16 personàzhe të famshëm po kalojnë 12 javë stërvitje rigoroze përpara se të përballen me një kundérshtar në kafaz për lùftën e tyre të madhe më 24 qershor në “OVO Arena Wembley”.

Më herët të mërkurën, ínfluencuesja kishte shpërndàrë një foto të saj e veshur me një hélmetë motorrike dhe një màskë të zezë të ngjàshme përpara se të ndodhte aksídenti hòrror.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!