Ballina Magazina I akùzoi për bashkëpunimin me ta, a janë përbàllur pas daljes Einxhel...

I akùzoi për bashkëpunimin me ta, a janë përbàllur pas daljes Einxhel me Donald & Romeo? (VIDEO)

Romeo Veshaj, në një intervistë që ka dhënë së fundmi, ka zbùluar se është ndarë nga vajza e Niko Peleshit, Aleksia.

Në fakt, thashéthémet qarkullonin prej kohësh por asnjëri prej tyre nuk konfirmoi asgjë.

I pyetur nëse është nëse është single, ai tha e pohoi një gjë të tillë.

Einxhel i akuzoi se e hoqën nga puna padrejtësisht dhe nuk e kanë paguar, flet Romeo Veshaj | BoldNews.al

Gjatë qëndrimit brenda shtëpisë së Big Brother, Einxhel Shkira pati një përplàsje të fortë me Donald Veshajn ku e akùzonte atë dhe Romeon se nuk e kanë pàguar gjatë kohës sa bashkëpunonin dhe e kishin larguar pa të drejtë nga puna.

Në disa situata Einxhel kishte thënë se kësaj pune do t’i shkonte deri në fund pas daljes nga shtëpia por edhe tani që kanë kaluar disa muaj duket se nuk ka pasur ndonjë lëvizje.

I ftuar në “Goca dhe Gra”, Romeo u pyet nëse janë përbàllur me Einxhel dhe ai zbùloi se jo.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!