Romeo Veshaj, në një intervistë që ka dhënë së fundmi, ka zbùluar se është ndarë nga vajza e Niko Peleshit, Aleksia.

Në fakt, thashéthémet qarkullonin prej kohësh por asnjëri prej tyre nuk konfirmoi asgjë.

I pyetur nëse është nëse është single, ai tha e pohoi një gjë të tillë.

Einxhel i akuzoi se e hoqën nga puna padrejtësisht dhe nuk e kanë paguar, flet Romeo Veshaj | BoldNews.al

Gjatë qëndrimit brenda shtëpisë së Big Brother, Einxhel Shkira pati një përplàsje të fortë me Donald Veshajn ku e akùzonte atë dhe Romeon se nuk e kanë pàguar gjatë kohës sa bashkëpunonin dhe e kishin larguar pa të drejtë nga puna.

Në disa situata Einxhel kishte thënë se kësaj pune do t’i shkonte deri në fund pas daljes nga shtëpia por edhe tani që kanë kaluar disa muaj duket se nuk ka pasur ndonjë lëvizje.

I ftuar në “Goca dhe Gra”, Romeo u pyet nëse janë përbàllur me Einxhel dhe ai zbùloi se jo.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!