Ballina Magazina I mori të dashurën Bashkimit? Argjendi sqaron njëherë e mirë raportin me...(VIDEO)

I mori të dashurën Bashkimit? Argjendi sqaron njëherë e mirë raportin me…(VIDEO)

Ish-konkurrenti i “Për’puthen 3” Argjend Rraci ka qenë i ftuar së fundmi në emisionin “N’Zoom”, ku ka folur për raportin e tij me Alvisën – e cila doli nga programi me Bashkimin, por lidhja e tyre nuk zgjati shumë.

Dyshja u dyshùa se kishin nisur një marrédhënie mes tyre për shkak të disa videove në aplikacionin e njohur TikTok.

Në njërën prej tyre Alvisa kishte vendosur një audio përmes të cilës i kërkonte Argjendit që ai ta dojë, t’i bëjë qejfin dhe mos t’i bërtasë.

Vetë Alvisa i hodhi poshtë zërat që mund të ketë diçka mes tyre, por këto thashetheme filluan sërish pasi ish-konkurrenti publikoi në rrjete sociale një video me Alvisën në makinë krahas së cilësh shkroi: “shoferja ime personale”.

Gjatë intervistës që Argjendi tha se mes tij dhe Alvisës ka thjesht shoqëri.

Ai gjithashtu adresoi edhe komentet negative që kanë bërë ndjékësit, të cilët mendojnë që i ka marrë të dashurën Bashkimit.

Pas ndarjes nga Bashkimi, në një lidhje me Argjendin? Alvisa e "Përputhen" thotë të vërtetën - Albeu.com

“Mua nuk më pengojnë shkrimet që bëhen deri sa nuk ekzagjerohen, duke qenë se na kanë parë me njëri-tjetrin në Tiranë dhe më pas në Prishtinë njerzëit mund të mendojnë dhe është e drejtë ta mendojnë atë pjesë.

Ajo që mund të them unë është se nuk ka asgjë të vërtetë, mes nesh ka mbetur një shoqëri shumë e mirë dhe kurdo që kemi rastin takohemi dhe kalojmë kohë të mirë bashkë. Kaq. Jam ndjerë edhe si person i tretë edhe pse s’kam qenë. Më ka nisur mami disa screenshot-s, që ‘ai i mori femrën atij tjetrit.’

Në momentin që dikush ndahet me dikë dhe nis një histori me dikë tjetër, nuk quhet që dikush ia ka marrë (të dashurën).”- tha ai.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!