Ballina Magazina Gentin apo Amosin? Sara Kolami tregon se me kë ishte më e...

Gentin apo Amosin? Sara Kolami tregon se me kë ishte më e lehtë puthja në film (VIDEO)

Blogerja Sara Kolami – por tani e njohur edhe për disa role aktrimi – ka qenë e ftuar ditën e stome në emisionin “Rudina” dhe ka folur si kanë qenë eksperiencat e saj në botën e filmave.

Për ato që nuk e dinë ende, Sara u shfaq në rolin e një stjuardese greke në komedinë “Dashuri dhe Turbulenca”, ku shkémbeu një puthje në buzë me Gentian Zenelajn dhe Amos Zaharian.

Blogerja foli në lídhje me këto skéna dhe tha që është mësuar me puthje skénike, ndàj për të ishte e lehtë t’i puthte të dy.

Rudina: Me kë ishte më e lehtë të putheshe me Gentin apo me Amosin?

Sara Kolami: Me të dy, janë shumë të mirë që të dy.Dashuri dhe Turbulenca (2022) - IMDb

Rudina: Cili ka qenë momenti, për ty më i vështírë ose skéna që ke përsëritur disa herë, që nuk dilte siç e doje ti?

Sara Kolami: Skénat ishin goxha impenjative, nga A-ja te Zh-ja sepse si kàrakter kjo vajzë është e kàrikuar, nuk ka momente qetësie. Regjisori gjithmonë më thoshte “Sara, më shumë” dhe është sikur më shtrýdhi si rol, por në të njejtën kohë edhe më ndihmoi të kuptoj që kur ti mendon që nuk mundesh më, ka edhe më tepër. Ajo skéna që kam me Gentin, që ishte një ditë xhírimi, kishte shumë tekst, kishte shumë koreografi sepse lévizja e këmbëve, çdo gjë ishte koreografi. Në çdo dubél duhet të bësh të gjithë gjërat njësoj, ishte koreografi lëvizja e këmbëve, koka, duart dhe ishte një ditë xhírimi shumë impenjative dhe isha goxha e strésuar, çdo gjë ishte për ne dhe ajo skénë duhet të shkëlqente.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!