Ballina Magazina Gafa e Arbana Osmanit në sugjerimin e saj për muajin e Ramazanit...

Gafa e Arbana Osmanit në sugjerimin e saj për muajin e Ramazanit është EPIKE! (FOTO)

Moderatorja Arbana Osmani përveçse prezente në ekran me prazantimin e Big Brother Vip Albania është e njohur për fansat e saj dhe për recetat e gatimit.

“Ta keni si ide dhe për iftar me që shume mi kërkoni recetat para iftarit”, ka shkruajtur Osmani.

Ditën e djeshme ajo i ka sugjeruar fansave një recetë për Itfar e cila përmbante mish derri dhe verë të bardhë.

Moderatores mesa duket i ka shpëtuar nga vëmendja se myslimanët nuk mund të konsumojnë mishin e derrit apo të pinë alkòòl, aq më tepërt gjatë muajit të Ramazanit.

Receta që ka sugjeruar Arbana është tagliatelle me lule kungulli, pançetë(mishi që përftohet nga pjesa e barkut të derrit) dhe krem djathi.

Ajo ka folur gjithmonë për pasionin e saj mbi gatimin, disa vite më parë madje ka publikuar dhe librin e parë me receta të ndryshme gatimi të cilat mund të përgatiteshin për 5 minuta.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!