Në intervistën e tij të fundit Frederik Ndoci ka bërë disa dukata mjaft te bùjshme në lídhje me jetën e tij personale.

Ai ka folur më shumë për vajzën e tij Klean me të cilën tha se ka marrëdhënie shumë te mira si dhe pròblemet e saj me léndët nàrkòtike.

Klea pati deklaruar më parë që pròblemet e saj me drògën të cilat nisën që në moshën 12 vjeçare.

Artisti u shpreh se kjo ishte periudha me e kéqe për vajzën e tij dhe ishte shumë me fat që ajo arriti të largohej nga ky ves dhe të kishte emisionin e saj televiziv.

Gjithashtu ai është kthyer pas në kohë dhe ka folur për marrëdhënien me aktoren Sesilia Plasari me të cilën luajti në filmin “Edhe kështu, edhe ashtu”.

Ata u bënë mjaft të njohur me rolin e Andit dhe Almës dhe sipas këngëtarit mes tyre pati mjaft flirt dhe kimi edhe pse ai ishte i martuar asokohe.

Frederik Ndoci flet për varësinë e vajzës nga droga dhe si e zbuloi që ish-gruaja ishte lezbike

Frederiku tregon se ishin dy puthje mes aktorëve të cilat nuk u bënë pjesë e filmit.

Më tej ai ka folur dhe për marrëdhënien me gruan e tij të pare dhe si ai zbùloi se ajo ishte lezbíke.

“Pasi u bëmë me dy fëmijë, i morëm në krahë dhe vendosëm të iknim jashtë. Pastaj sa shkuam në Amerikë, ajo më tha ‘Unë dua Suzanën, jo ty’.

E varur nga droga'/ Ndoci flet për të bijën - StraTirana

Unë merrja pjesë në filma nga 2-3 muaj, ajo merrte një shoqe se kishte fríkë të flinte vetëm”- u shpreh ai.

Frederiku shtoi se atëherë ne nuk i dinim mirë këto marrédhénie të tilla sepse nuk ishim të edukuar rreth këtyre çéshtjéve.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!